Wyniki Eliminacji Międzypowiatowych Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Turystyczno-Krajoznawczego PTTK
odsłon - 2539
środa, 07 kwietnia 2010 17:49
Jelenia Góra, 27.03.2010 r.

SZKOŁY PODSTAWOWE
L.p. Drużyna Nazwisko i Imię Wynik Indyw. M-ce Indyw Wynik drużyny M-ce drużyny
1 Szkoła Podstawowa nr 6 w Jeleniej Górze Krzyśków Jakub 29 4 93 1
Desput Małgorzata 40 1
Indyk Weronika 24 6
2 Szkoła Podstawowa nr 3 w Kowarach Walesiak Borys 30 3 91 2
Błażejewska Ola 29 4
Sromek Anna 32 2

GIMNAZJA
L.p. Drużyna Nazwisko i Imię Wynik Indyw. M-ce Indyw Wynik drużyny M-ce drużyny
1 Gimnazjum w ZSO nr 1 w Jeleniej Górze dr. "A" Desput Krzysztof 73 1 160 1
Gołdyn Elżbieta 45 3
Podsiadło Adrian 42 6
2 Gimnazjum nr 1 w Jeleniej Górze "B" Król Piotr 47 2 130 2
Taras Roksana 41 9
Korzeniowski Przemysław 42 6
3 Gimnazjum w Zespole Szkół Rzemiosł Artystycznych w Jeleniej Górze dr. "A" Desput Marcin 44 5 126 3
Cierpka Edyta 40 10
Jasiukiewicz Barbara 42 6
4 Gimnazjum nr 1 w Jeleniej Górze "A" Stefanowicz Katarzyna 45 3 109 4
Zagiczek Magdalena 40 10
Liebersbach Paulina 24 18
5 Gimnazjum w ZSO nr 1 w Jeleniej Górze dr. "B" Janikowski Paweł 37 13 99 5
Korzeniowski Damian 30 17
Sokołowska Amadea 32 15
6 Gimnazjum nr 2 w Jeleniej Górze Nowocień Agnieszka 31 16 71 6
Leśniak Klaudiusz 40 10
7 Gimnazjum w Zespole Szkół Rzemiosł Artystycznych w Jeleniej Górze dr. "B" Kielan Agata 36 14 59 7
Witlib Katarzyna 23 19

SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE
L.p. Drużyna Nazwisko i Imię Wynik Indyw. M-ce Indyw Wynik drużyny M-ce drużyny
1 I Liceum Ogólnokształcące w Jeleniej Górze dr. "A" Cybulski Dominik 71 1 184 1
Menażyk Artur 49 10
Pypeć Paweł 64 2
2 I Liceum Ogólnokształcące w Jeleniej Górze dr. "B" Hołub Agnieszka 53 7 159 2
Goderska Katarzyna 60 3
Chodkowska Anna 46 15
3 Zespół Szkół Ekonomiczno-Turystycznych w Jeleniej Górze dr. "B" Szwaja Dagmara 56 4 158 3
Krzywicka Alicja 48 11
Ferenc Kamila 54 6
4 Zespół Szkół Ekonomiczno-Turystycznych w Jeleniej Górze dr. "A" Mrozek Kamil 56 4 147 4
Rodacka Justyna 43 17
Majocha Aleksandra 48 11
5 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Jeleniej Górze Ślusarek Alina 50 9 140 5
Zawadzka Marta 42 18
Brażnikowa Elżbieta 48 11
6 Zespół Szkół Technicznych "Mechanik" w Jeleniej Górze dr. "B" Hawryliszyn Maciej 51 8 135 6
Krosnowski Wojciech 38 25
Wiktorowski Teodor 46 15
7 Klub Turystyki Kwalifikowanej "Morena" w Jeleniej Górze Seńkowska Kinga 40 22 129 7
Felszyński Tomasz 47 14
Bobrowski Miłosz 42 18
8 Zespół Szkół Technicznych "Mechanik" w Jeleniej Górze dr "A" Janiak Krzysztof 37 27 115 8
Grygiel Wojciech 41 20
Jagieła Dominik 37 27
9 Zespół Szkół Elektronicznych w Jeleniej Górze dr. "A" Sikora Krzysztof 39 24 110 9
Mirek Michał 33 32
Thauer Jakub 38 25
10 Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Jeleniej Górze dr "A" Markowska Helena 33 32 101 10
Szatanik Malwina 41 20
Majka Radosław 27 35
11 Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Jeleniej Górze dr "B" Wis Agnieszka 40 22 98 11
Knappe Agnieszka 37 27
Pogonowska Paulina 21 37
12 Zespół Szkół Rzemiosł Artystycznych w Jeleniej Górze Janicki Adam 29 34 93 12
Czaja Robert 37 27
Bartkowski Radosław 27 35
13 Zespół Szkół Elektronicznych w Jeleniej Górze dr "B" Dubiel Magdalena 36 31 36 13
Organizator Eliminacji Międzypowiatowych OMTTK :
Oddział PTTK „Sudety Zachodnie” w Jeleniej Górze


Zwycięzcy w poszczególnych kategoriach szkół awansowali do Eliminacji Wojewódzkich OMTTK, które odbędą się w dniach 14-16.05.2010 we Wleniu.