Dofinansowano ze środków:

Logo JGcdr9
Prezydent Miasta
Jeleniej Góry
Powiat_Jelenia_Gra
Starostwo Powiatowe
w Jeleniej Górze
U.Marsz.Woj.Dolnolskiego
Urząd Marszałkowski
Województwa Dolnośląskiego

Zarząd Oddziału PTTK „Sudety Zachodnie” wraz z redakcją „Nowin Jeleniogórskich” zapraszają w dniu 10 lipca 2022 r. na wycieczkę nr 22 w ramach tegorocznego Rajdu na Raty. Wyjazd z Jeleniej Góry pociągiem o godz. 7.33 do Boguszowa Gorc.
Trasa długości 15 km przebiega w środkowej części Gór Wałbrzyskich.

Zarząd Oddziału PTTK „Sudety Zachodnie” wraz z redakcją „Nowin Jeleniogórskich” zapraszają w dniu 3 lipca 2022 r. na wycieczkę nr 21 w ramach tegorocznego Rajdu na Raty. Zbiórka uczestników na przystanku MZK „Sołtysia Góra” przy ul. Wolności w Jeleniej Górze o godz. 9.00.
Trasa długości 13 km przebiega w środkowej części Kotliny Jeleniogórskiej.

Dokładne informacje i nazwisko prowadzącego znaleźć można w papierowych i internetowych wydaniach ‘’Nowin Jeleniogórskich”, u komandora Rajdu na Raty Wiktora Gumprechta pod nr tel. 500 279 011; oraz pocztą elektroniczną: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,, lub na stronach internetowych: www.pttk-jg.pl; www.facebook.com; www.gumprechtmaria.wixsite.com

Zarząd Oddziału PTTK „Sudety Zachodnie” wraz z redakcją „Nowin Jeleniogórskich” zapraszają w dniu 12 czerwca 2022 r. na wycieczkę nr 17 w ramach tegorocznego Rajdu na Raty. W kasie PKP w Jeleniej Górze kupujemy bilet euroregionalny na przejazd do Jakuszyc i komunikację w Czechach.
Trasa wycieczki o długości 14 km prowadzi przez Czernostudniczny Grzbiet Gór Izerskich.

LII Rajd na Raty Wycieczka autokarowa Świdnica, Zamek Grodno, Włodarz 28.05.2022 r.
Organizator: Oddział PTTK „Sudety Zachodnie’ w Jeleniej Górze
Opracowanie trasy, obsługa przewodnicka: Wiktor Gumprecht
Wyjazd z Jeleniej Góry. z ulicy Jana III Sobieskiego (obok Biedronki) o godz. 7.30
Powrót do Jeleniej Góry około godz. 20.

Zarząd Oddziału PTTK „Sudety Zachodnie” wraz z redakcją „Nowin Jeleniogórskich” zapraszają w dniu 29 maja 2022 r. na wycieczkę nr 15 w ramach tegorocznego Rajdu na Raty.
Trasa wycieczki o długości 11 km przebiega na pograniczu czesko – polsko - niemieckim.

Zarząd Oddziału PTTK „Sudety Zachodnie” wraz z redakcją „Nowin Jeleniogórskich” zapraszają w dniu 22 maja 2022 r. na wycieczkę nr 14 w ramach tegorocznego Rajdu na Raty. Wyjazd z Jeleniej Góry pociągiem o godz. 7.29 do Kořenova (z przesiadką na stacji Szklarska Poręba Górna).
Trasa wędrówki długości 17 km przebiega w zachodniej części Gór Izerskich po polskiej i czeskiej stronie.

Zarząd Oddziału PTTK „Sudety Zachodnie” wraz z redakcją „Nowin Jeleniogórskich” zapraszają w dniu 15 maja 2022 r. na wycieczkę nr 13 w ramach tegorocznego Rajdu na Raty. Wyjazd z Jeleniej Góry pociągiem o godz. 7.30 do Wrocławia, gdzie weźmiemy udział w XIX Złazie Turystów Pieszych Dolnego Śląska organizowanym przez Wrocławski Klub Piechurów „Perpedes” i Komisję Turystyki Pieszej Oddziału PTTK Wrocław-Fabryczna.

Zarząd Oddziału PTTK „Sudety Zachodnie” wraz z redakcją „Nowin Jeleniogórskich” zapraszają w dniu 8 maja 2022 r. na wycieczkę nr 12 w ramach tegorocznego Rajdu na Raty.
Trasa wędrówki długości 18 km przebiega w zachodniej części Gór Suchych i wschodniej Masywu Dzikowca.

Zarząd Oddziału PTTK „Sudety Zachodnie” wraz z redakcją „Nowin Jeleniogórskich” zapraszają w dniu 3 maja 2022 r. na wycieczkę nr 11 w ramach tegorocznego Rajdu na Raty.
Trasa wycieczki długości 15 km przebiega w południowo-wschodniej części Gór Suchych.