Wyniki OMTTK 2015
odsłon - 1720
poniedziałek, 27 kwietnia 2015 23:33
XLIII Ogólnopolski MłodzieŜowy Turniej Turystyczno-Krajoznawczy
Jelenia Góra 14.03.2015 r.
Szkoły Podstawowe
M-ce Drużyna Nazwisko i Imię Wynik
Indyw.
M-ce
Indyw
Wynik
drużyny
M-ce
drużyny
1 Szkoła Podstawowa nr 6
w Jeleniej Górze
Jońska Paula 28 2 86 1
Jończyk Eliza 34 1
Golej Aleksander 24 3

 

XLIII Ogólnopolski MłodzieŜowy Turniej Turystyczno-Krajoznawczy
Jelenia Góra 14.03.2015 r.
Szkoły Gimnazjalne
M-ce Drużyna Nazwisko i Imię Wynik
Indyw.
M-ce
Indyw
Wynik
drużyny
M-ce
drużyny
1 Gimnazjum w ZSO nr 1
w Jeleniej Górze dr. "A"
Lesiów Alicja 44 1 107 1
Zawlik Agata 30 10
Horczak Antonina 33 4
2 Gimnazjum nr 1
w Jeleniej Górze dr. "A"
Pająk Marlena 31 8 98 2
Chocianowicz Łukasz 36 2
Nowak Paulina 31 8
3 Gimnazjum nr 1
w Jeleniej Górze dr. "B"
Pietraszek Paulina 28 15 93 3
Rudnicki Radosław 30 10
Balik Jakub 35 3
4 Gimnazjum w ZSO nr 1
w Jeleniej Górze dr. "B"
Durka Paweł 30 10 92 4
Wybieralski Maciej 29 13
Domańska Paula 33 4
5 Gimnazjum w Zespole Szkół Rzemiosł Arystycznych
w Jeleniej Górze
Jaromin Ida 24 18 75 5
Naumowicz Florentyna 29 13
Józefczyk Piotr 22 19
6 Gimnazjum nr 3 w Zespole Szkół Elektronicznych
w Jeleniej Górze
Rosiak Weronika 25 16 50 6
Janulewicz Adrian 25 16
     
PK Gimnazjum w ZSO nr 1
w Jeleniej Górze
Popławska Natalia 33 PK 33 PK
     
     

 

XLIII Ogólnopolski MłodzieŜowy Turniej Turystyczno-Krajoznawczy
Jelenia Góra 14.03.2015 r.
Szkoły Ponadgimnazjalne
M-ce Drużyna Nazwisko i Imie Wynik
Indyw.
M-ce
Indyw
Wynik
drużyny
M-ce
dru*yny
1 Zespół Szkół Technicznych "Mechanik"
w Jeleniej Górze
Nowacki Bartłomiej 40 4 125 1
Kędziora Przemysław 43 1
Kumorek Weronika 42 3
2 I Liceum Ogólnokształcące
w Jeleniej Górze dr. "A"
Lambrinow Jakub 43 1 109 2
Mukalled Ania 38 5
Rzempała Rafał 28 15
3 Zespół Szkół Ekonomiczno-Turystycznych
w Jeleniej Górze dr. "A"
Zaprucka Barbara 37 7 102 3
Rymowicz Katarzyna 38 5
Niezgoda Anita 27 18
4 I Liceum Ogólnokształcące
w Jeleniej Górze dr. "B"
Desput Małgorzata 33 9 96 4
Prusak Jakub 32 10
Jarosz Aleksander 31 12
5 Zespół Szkół Ekonomiczno-Turystycznych
w Jeleniej Górze dr. "B"
Kania Sara 32 10 95 5
Hen Edyta 26 20
Sobańska Monika 27 7
6 Zespół Szkół Elektronicznych
w Jeleniej Górze dr. "A"
Bartczak Katarzyna 30 13 86 6
Belter Oskar 28 15
Hutek Wojciech 28 15
7 Zespół Szkół Rzemiosł Arystycznych
w Jeleniej Górze
Parzych Kinga 24 21 81 7
Caban Aleksandra 30 13
Pietras Natalia 27 18
8 Zespół Szkół Elektronicznych
w Jeleniej Górze dr. "B"
Romańska Marta 21 23 43 8
BłaŜewicz Grzegorz 22 22
     

 


Wyniki w formacie PDF