PTTK Sudety ZachodnieOddział PTTK „Sudety Zachodnie” informuję, że od dnia 04.06.2020 br.  biuro Oddziału PTTK  jest otwarte dla pojedynczych interesantów. Biuro czynne od poniedziałku do piątku  w godz. 8.00-15.00, a w środy do  godz. 17.00.
Po przybyciu do budynku PTTK prosimy zadzwonić pod nr 757525851,  pracownik zejdzie, otworzy drzwi i wpuści jedną osobę celem załatwienia sprawy. Interesant obowiązkowo powinien mieć  zakryte usta i nos.

Więcej…

Spacer turystyczny w Jagniątkowie
odsłon - 2352
piątek, 10 sierpnia 2012 06:18

W niedzielę 12 sierpnia 2012 roku organizujemy spacer turystyczny o długości 7 km. Wyruszamy spod Gospody Wedle Bucków w Jagniątkowie o godzinie 10:00. Przy Dębie Pokoju przekraczamy most na Wrzosówce i idziemy na Przełęcz pod Kopistą. Mijając Przełęcz Ludomira Różyckiego docieramy do willi Pan Twardowski, w której mieszkał ten znany kompozytor. Następnie pozostawiając z prawej Przesiecką Górę wchodzimy na Drogę pod Reglami i podążamy nią do Jagniątkowa, do którego schodzimy od granicy Karkonoskiego Parku Narodowego obok ośrodka Borowik. Wycieczkę kończymy przy Gospodzie Wedle Bucków.

Informujemy, że udział w wycieczce jest bezpłatny, a uczestnicy ubezpieczają się od następstw nieszczęśliwych wypadków we własnym zakresie.

Trasę prowadzi Krzysztof Tęcza z Jeleniej Góry.

Wycieczka jest imprezą towarzyszącą w ramach Święta Jagniątkowa.