W dniu 04 czerwca o godz. 18.00 w siedzibie Oddziału PTTK "Sudety Zachodnie" w Jeleniej Górze ul. 1-go Maja 86 (I piętro) odbędzie się zebranie założycielskie Oddziałowej Komisji Geocachingu. W trakcie zebrania wybrana zostanie komisja oraz odbędzie się dyskusja nad planem jej działań.

W zebraniu uczestniczyć mogą wszyscy zainteresowani geocachingiem turyści, ale w skład komisji wejść będą mogą jedynie ci uczestnicy zebrania, którzy są członkami PTTK i będą posiadać ze sobą legitymację członkowską z aktualnie opłaconymi składkami. Osoby, które nie są członkami PTTK mają możliwoć zapisania się do tej organizacji jeszcze przed zebraniem. Aby tego dokonać należy zgłosić się w w/w biurze oddziału, posiadać zdjęcie legitymacyjne oraz 50,- (składka roczna + wpisowe).