Chcielibyśmy zainteresować Państwa bezpłatnymi szkoleniami podnoszącymi kwalifikacje zawodowe pilotów wycieczek i przewodników turystycznych. Obecnie trwa rekrutacja do IV grupy szkoleniowej. Spotkania szkoleniowe odbywają się we Wrocławiu. Najważniejszym elementem szkolenia jest 80 godz. kurs języka obcego - obecnie rekrutujemy osoby z językiem niemieckim oraz angielskim.

Zakończeniem kursu będzie egzamin przed komisja egzaminacyjna UMWD, a zdanie egzaminu pozwoli na uzyskanie wpisu językowego do legitymacji Zapraszam do zapoznania sie ze szczegółowymi informacjami poniżej:

Dolnośląskie Stowarzyszenie Pilotów Wycieczek Zagranicznych i Stowarzyszenie Sanatorów

zapraszają

PILOTÓW WYCIECZEK i PRZEWODNIKÓW TURYSTYCZNYCH

do udziału w projekcie współfinansowanym ze środków UE, w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego,Działanie 8.1.1 POKL Europilot 2012. Europrzewodnik 2012. Podniesienie kwalifikacji pilotów wycieczek i przewodników turystycznych, pracujących w branży turystycznej na Dolnym Śląsku"

OFERUJEMY

możliwość podniesienia kwalifikacji zawodowych poprzez udział w bezpłatnych szkoleniach:

• język obcy 80g. ( z uwzględnieniem specyfiki branży turystycznej - zakończony egzaminem przed komisja UMWD)
  • język migowy 64 g.
  • komunikacja międzykulturowa 16g.
  • rezydentura 30g.
  • obsługa ruchu turystycznego 30g.
  • obsługa turystów niepełnosprawnych 16g.
  • MEwPN 5g.
  • przepisy prawne w turystyce 8g.
  • profesjonalny kurs pierwszej pomocy 16g.

To najbardziej szeroka i profesjonalna oferta szkoleń branżowych dla pilotów wycieczek i przewodników

Kto może zostać uczestnikiem projektu ? Licencjonowani piloci wycieczek oraz przewodnicy turystyczni - kobiety i mężczyźni spełniający WSZYSTKIE poniższe kryteria:

1. posiadający licencję (legitymację) pilota wycieczek lub przewodnika turystycznego,
  2. wykonujący zawód pilota/przewodnika na terenie Dolnego Śląska (z wykluczeniem samozatrudnienia),
  3. zamieszkujące na terenie Dolnego Śląska,
  4. zainteresowane z własnej inicjatywy nabyciem nowych/uzupełnieniem/podwyższeniem kwalifikacji/umiejętności

Grupę priorytetową stanowią kobiety.

Biuro projektu:

ul. Pereca 1-3,
53-443 Wrocław (Biuro Podróży Adara)
tel. 71 781 81 06,
www.ppeuro2012.pl

Zwracamy koszty dojazdów na szkolenia.

Zdzisława Walawska-Rułowska
Prezes Dolnośląskiego Stowarzyszenia Pilotów Wycieczek Zagranicznych