Wyniki OMTTK 2012
odsłon - 2930
środa, 04 kwietnia 2012 23:18
XL Ogólnopolski Młodzieżowy Turniej Turystyczno-Krajoznawczy
Jelenia Góra 31.04.2012 r.
Szkoły Podstawowe
M-ce Drużyna Nazwisko i Imię Wynik
Indyw.
M-ce
Indyw
Wynik
drużyny
M-ce
drużyny
1 Szkoła Podstawowa nr 6
w Jeleniej Gorze
Babik Małgorzata 30 3 95 1
Byler Izabela 32 2
Proietti Fabio 33 1

XL Ogólnopolski Młodzieżowy Turniej Turystyczno-Krajoznawczy
Jelenia Góra 31.04.2012 r.
Szkoły Gimnazjalne
M-ce Drużyna Nazwisko i Imię Wynik
Indyw.
M-ce
Indyw
Wynik
drużyny
M-ce
drużyny
1 Gimnazjum w ZSO nr 1 w Jeleniej Górze dr. "B" Budziak Bartosz 53 2 156 1
Wolf Monika 49 4
Chomicz Cezary 54 1
2 Gimnazjum w ZSO nr 1 w Jeleniej 2 Górze dr. "A" Siwko Arkadiusz 51 3 136 2
Cybulska Adriana 42 13
Desput Małgorzata 43 10
3 Gimnazjum nr 1 w Jeleniej Górze "A" Sromek Anna 43 10 132 3
Hajduk Natalia 40 14
Paplicka Michalina 49 4
4 Gimnazjum nr 1 w Jeleniej Górze "B" Stefanowicz Katarzyna 47 6 130 4
Mółka Grzegorz 38 15
Nagłowski Jakub 45 8
5 Gimnazjum w Zespole Szkół Rzemiosł Artystycznych w Jeleniej Górze Desput Marcin 44 9 126 5
Sala Marcel 35 18
Wierzejski Aleksander 47 6
6 Gimnazjum w Sosnówce Kołodziej Klaudia 36 17 110 6
Paluch Adrianna 31 21
Borejko Paweł 43 10
7 Gimnazjum nr 3 w Jeleniej Górze "B" Kania Angelika 34 19 101 7
Tkaczuk Weronika 38 15
Kurek Anna 29 22
8 Gimnazjum nr 3 w Jeleniej Górze "A" Malinowska Paulina 29 22 90 8
Korejba Wiktoria 29 22
Jaworska Aleksandra 32 20

XL Ogólnopolski Młodzieżowy Turniej Turystyczno-Krajoznawczy
Jelenia Góra 31.04.2012 r.
Szkoły Ponadgimnazjalne
M-ce Drużyna Nazwisko i Imie Wynik
Indyw.
M-ce
Indyw
Wynik
drużyny
M-ce
dru*yny
1 I Liceum Ogólnokształcące
w Jeleniej Górze dr. "A"
Desput Krzysztof 66 1 185 1
Salabura Agata 59 5
Zatoński Paweł 60 3
2 Zespół Szkół Technicznych "Mechanik"
w Jeleniej Górze
Januszkiewicz Adrian 60 3 164 2
Frenczko Laura 55 6
Krosnowski Wojciech 49 10
3 I Liceum Ogólnokształcące
w Jeleniej Górze dr. "B"
Młyńczyk Małgorzata 62 2 162 3
Gołdyn Elżbieta 52 7
Zagiczek Magdalena 48 11
4 II Liceum Ogólnokształcące
w Jeleniej Górze
Ikier Piotr 48 11 149 4
Chilewska Magdalena 51 8
Ratajska Justyna 50 9
5 Liceum Ogólnokształcące
w Kowarach
Korwin-Piotrowska Agata 36 16 109 5
Razowska Kamila 39 14
Białobrzeski Kamil 43 18
6 Zespół Szkół Elektronicznych
w Jeleniej Górze
Samek Adrian 39 14 103 6
Zbożeń Patryk 30 20
Matyja Tadeusz 34 18
7 Zespół Szkół Ekonomiczno-Turystycznych
w Jeleniej Górze
Brzostowska Monika 47 13 82 7
Zaprucka Barbara 35 17



Wyniki w formacie PDF