LIII Rajd na Raty
Wycieczka autokarowo – piesza „Roztocze”
03.07 – 08.07.2023 r.

LIII Rajd na Raty
Wycieczka autokarowo – piesza
„Sandomierz, Kazimierz Dolny, Nałęczów”
21.08 – 26.08.2023 r.

 

Przodownik Turystyki PieszejKomisja Turystyki Pieszej Oddziału PTTK „Sudety Zachodnie” w Jeleniej Górze organizuje egzamin na mianowania i rozszerzenia uprawnień dla Przodowników Turystyki Pieszej. Egzamin odbędzie się w czasie 57 Dolnośląskiego Zlotu PTP w Bukowcu w piątek 21.10.2022 r. o godz. 18.00.

Warunkiem przystąpienia do egzaminu jest przysłanie kompletnie wypełnionego wniosku o nadanie/rozszerzenie uprawnień (wniosek można pobrać ze strony KTP ZG PTTK - ktpzg.pttk.pl ),potwierdzonego przez macierzystą OKTP (Oddział PTTK). Wniosek powinien być czytelnie wypełniony, kompletny. Obowiązkowo należy opisać samodzielnie poprowadzone trasy (druga strona wniosku). Wniosek powinien być podpisany przez kandydata oraz przewodniczącego OKTP (ewentualnie prezesa Oddziału) i opatrzony w odpowiednie pieczątki. Osoby przystępujące do egzaminu na rozszerzenie uprawnień przodownickich winny mieć ze sobą aktualne legitymacje PTTK i PTP oraz książeczki OTP ze zweryfikowaną stosowną odznaką. Kandydaci na przodownika powinni mieć ze sobą aktualne legitymacje PTTK, książeczki OTP ze zweryfikowaną stosowną odznaką oraz zdjęcie do legitymacji PTP.

Zapisy (składanie wniosków) w nieprzekraczalnym terminie do dnia 21 września 2022 r. drogą elektroniczną (obowiązuje wtedy dostarczenie oryginału wniosku na egzamin) do Przewodniczącego OKTP na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pocztą tradycyjną (Wiktor Gumprecht, 58-533 Mysłakowice ul. Szkolna 6).