PTTK Sudety Zachodnie pttk Rok Przewodnikow 2013 140 lat TT-PTTK

Komisja Krajoznawcza Oddziału PTTK „Sudety Zachodnie" w Jeleniej Górze wraz z redakcją „Nowin Jeleniogórskich" organizują w sobotę 1 czerwca 2013 r. trzeci w tym sezonie spacer krajoznawczy. Uczestnicy spaceru spotykają się z prowadzącym – Krzysztofem Tęczą, na przystanku MZK Wincentego Pola - Tunel w Jeleniej Górze, skąd o godz. 10.31 odjedziemy autobusem linii nr 2 do Komarna. Po dotarciu do szałasu myśliwskiego pod Barańcem urządzimy sobie biesiadę turystyczną z pieczeniem kiełbasek. Dlatego prosimy o zabranie ze sobą stosownego prowiantu. Gdy odpoczniemy ruszymy przez Przełęcz Komarnicką, Psi Kocioł, Trzmielową Dolinę i Przełęcz Widok do Dziwiszowa, gdzie obejrzymy dwa krzyże pokutne i kościół św. Wawrzyńca. Do Jeleniej Góry wrócimy autobusem MZK linii nr 10 o godzinie 16.11.

Przypominamy, że uczestnicy spaceru ubezpieczają się od następstw nieszczęśliwych wypadków we własnym zakresie, natomiast członkowie PTTK z opłaconą składką objęci są ubezpieczeniem zbiorowym.

Krzysztof Tęcza

Impreza dofinansowana przez:
Powiat Jeleniogórski Logo JGcdr9

Starostwo Powiatowe
w Jeleniej Górze

Komisja Krajoznawcza Oddziału PTTK „Sudety Zachodnie” w Jeleniej Górze wraz z redakcją „Nowin Jeleniogórskich” organizują w sobotę 1 czerwca 2013 r. trzeci w tym sezonie spacer krajoznawczy.