RNR_01RNR_02

V spacer krajoznawczy 2012

Komisja Krajoznawcza Oddziału PTTK „Sudety Zachodnie" wraz z redakcją „Nowin Jeleniogórskich" organizują w sobotę 4 sierpnia 2012 r. piąty w tym sezonie spacer krajoznawczy. Uczestnicy spaceru spotykają się z prowadzącym - Krzysztofem Tęczą, o godzinie 10.00 w Jagniątkowie przy Gospodzie Wedle Bucków, gdzie można dojechać autobusem MZK odjeżdżającym z dworca kolejowego Jelenia Góra o godz. 9,20.

Ponieważ założeniem tegorocznych spacerów było ukazanie piękna Jeleniej Góry wszystkie spacery prowadzone są w granicach administracyjnych miasta. Tym razem wyruszymy z Jagniątkowa czarnym szlakiem turystycznym w kierunku Petrowki. Podziwiając walory przyrodnicze Karkonoskiego Parku Narodowego jak i rozległe panoramy dotrzemy do Ścieżki nad Reglami by Koralową Ścieżką powrócić do Jagniątkowa. Do Jeleniej Góry odjedziemy z przystanku Dom Hauptmanna.

Ponieważ podczas spaceru planujemy watrę turystyczną (ognisko) prosimy uczestników o zabranie ze sobą stosownego prowiantu.

Przypominamy, że uczestnicy spaceru ubezpieczają się od następstw nieszczęśliwych wypadków we własnym zakresie, natomiast członkowie PTTK z opłaconą składką objęci są ubezpieczeniem zbiorowym.

Krzysztof Tęcza


Impreza dofinansowana przez:

rajd_na_raty_2012_02

Starostwo Powiatowe w Jeleniej
Górze

rajd_na_raty_2012_04