Wyniki OMTTK 2013
odsłon - 2359
wtorek, 09 kwietnia 2013 11:20
XLI Ogólnopolski Młodzieżowy Turniej Turystyczno-Krajoznawczy
Kowary 06.04.2013 r.
Szkoły Podstawowe
M-ce Drużyna Nazwisko i Imię Wynik
Indyw.
M-ce
Indyw
Wynik
drużyny
M-ce
drużyny
1 Szkoła Podstawowa nr 6
w Jeleniej Gorze
Byler Izabela 41 1 119 1
Babik Małgorzata 39 2
Drankowski Jędrzej 39 2
2 Szkoła Podstawowa nr 1
w Kowarach
Cybulski Michał 38 4 91 2
Schmidt Łukasz 30 5
Kancerek Leon 23 6

 

XLI Ogólnopolski Młodzieżowy Turniej Turystyczno-Krajoznawczy
Kowary 06.04.2013 r.
Szkoły Gimnazjalne
M-ce Drużyna Nazwisko i Imię Wynik
Indyw.
M-ce
Indyw
Wynik
drużyny
M-ce
drużyny
1 Gimnazjum nr 1
w Jeleniej Górze "B"
Nagłowski Jakub 50 2 150 1
Indyk Weronika 50 2
Paplicka Michalina 50 2
2 Gimnazjum nr 1
w Jeleniej Górze "A"
Piestrzyński Kamil 51 1 142 2
Pochłód Piotr 49 6
Sopot Beniamin 42 12
3 Gimnazjum w ZSO nr 1 w Jeleniej Górze dr. "A" Lambrinow Jakub 50 2 137 3
Rzempała Rafał 46 8
Desput Małgorzata 41 13
4 Gimnazjum w ZSO nr 1 w Jeleniej Górze dr. "B" Czuchaj Adarian 48 7 133 4
Zawlik Agata 46 8
Musielski Marcin 39 14
5 Gimnazjum w Sosnówce
dr. "A"
Żurawski Robert 45 10 128 5
Jarmakowicz Eliza 44 11
Koper Ananda 39 14
6 Gimnazjum w Sosnówce
dr. "B"
Selwit Konrad 39 14 108 6
Szynal Aleksandra 39 14
Łoś Sebastian 30 24
7 Gimnazjum nr 3
w Jeleniej Górze
Pieńkowska Weronika 36 20 102 7
Kania Sara 33 21
Mnich Emilia 33 21
8 Gimnazjum w Zespole Szkół
w Mysłakowicach
Rak Kamil 39 14 98 8
Topolewski Łukasz 30 24
Bruzda Krzysztof 29 27
9 Gimnazjum w ZSO
w Kowarach dr. "B"
Giel Michał 30 24 80 9
Kniażuk Oskar 28 28
Woźniak Seweryn 22 29
10 Gimnazjum w ZSO
w Kowarach dr. "A"
Załubska Natalia 37 19 69 10
Ostrowska Natalia 32 23
     

 

XLI Ogólnopolski Młodzieżowy Turniej Turystyczno-Krajoznawczy
Kowary 06.04.2013 r.
Szkoły Ponadgimnazjalne
M-ce Drużyna Nazwisko i Imie Wynik
Indyw.
M-ce
Indyw
Wynik
drużyny
M-ce
dru*yny
1 I Liceum Ogólnokształcące
w Jeleniej Górze dr. "A"
Desput Krzysztof 67 1 184 1
Zatoński Paweł 64 2
Gołdyn Elżbieta 53 9
2 Zespół Szkół Ekonomiczno-Turystycznych
w Jeleniej Górze dr. "A"
Miler Sebastian 62 3 168 2
Guzik Natalia 59 5
Brzostowska Monika 47 13
3 Zespół Szkół Technicznych "Mechanik"
w Jeleniej Górze
Januszkiewicz Adrian 58 6 167 3
Frenczko Laura 57 7
Konieczek Magdalena 52 10
4 II Liceum Ogólnokształcące
w Jeleniej Górze
Chilewska Magdalena 57 7 155 4
Ratajska Justyna 52 10
Łyga Sebastian 46 14
5 I Liceum Ogólnokształcące
w Jeleniej Górze dr. "B"
Jawor Aleksander 61 4 150 5
Siwko Arkadiusz 52 10
Pikus Magdalena 37 20
6 Zespół Szkół Ekonomiczno-Turystycznych
w Jeleniej Górze dr. "B"
Stępińska Ewelina 46 14 125 6
Stanisławska Laura 45 16
Zaprucka Barbara 34 23
7 Liceum Ogólnokształcące
w Kowarach
Razowska Kamila 40 18 115 7
Korwin-Piotrowska Agata 38 19
Ludwisiak Monika 37 20
8 Zespół Szkół Elektronicznych
w Jeleniej Górze dr. "A"
Kubiak Rafał 44 17 108 8
Lipiński Mateusz 35 22
Krzysztofik Dawid 29 26
9 Zespół Szkół Elektronicznych
w Jeleniej Górze dr. "B"
Dąbrowski Rafał 33 24 93 9
Mańka Arkadiusz 32 25
Kmiecik Mateusz 28 27

 


Wyniki w formacie PDF