Wyniki OMTTK 2011
odsłon - 2687
poniedziałek, 04 kwietnia 2011 20:35
XXXIX OMTTK - Eliminacje Miedzypowiatowe
Jelenia Góra 02.04.2011 r.
XXXIX OMTTK - Eliminacje Miedzypowiatowe
Jelenia Góra 02.04.2011 r.
Szkoły Podstawowe
M-ce Drużyna Nazwisko i Imię Wynik
Indyw.
M-ce
Indyw
Wynik
drużyny
M-ce
drużyny
1 Szkoła Podstawowa nr 6
w Jeleniej Gorze
Desput Małgorzata 40 2 115 1
Indyk Weronika 43 1
Kiełbasa Martyna 32 3

XXXIX OMTTK - Eliminacje Miedzypowiatowe
Jelenia Góra 02.04.2011 r.
Szkoły Gimnazjalne
M-ce Drużyna Nazwisko i Imię Wynik
Indyw.
M-ce
Indyw
Wynik
drużyny
M-ce
drużyny
1 Gimnazjum nr 1
w Jeleniej Górze "A"
Zagiczek Magdalena 54 2 143 1
Korzeniowski Przemysław 45 7
Taras Roksana 44 9
2 Gimnazjum w ZSO nr 1 w Jeleniej Górze dr. "B" Siwko Arkadiusz 45 7 134 2
Nowakowski Adam 34 17
Lewandowski Wacław 55 1
3 Gimnazjum w ZSO nr 1 w Jeleniej Górze dr. "A" Podsiadło Adrian 48 5 134 3
Cybulska Adriana 43 12
Zapotocka-Zapalska Olga 43 12
4 Gimnazjum w Gminnym Zespole Szkół w Janowicach Wielkich Wojtas Karol 50 3 133 4
Pławiak Filip 44 9
Kulig Karolina 39 15
5 Gimnazjum nr 1
w Jeleniej Górze "B"
Stefanowicz Katarzyna 44 9 130 5
Trybalska Małgorzata 39 15
Łygas Sebastian 47 6
6 Gimnazjum w Zespole Szkół Rzemiosł Artystycznych
w Jeleniej Górze
Desput Marcin 49 4 119 6
Rodziewicz Agnieszka 42 14
Witlib Katarzyna 28 18

XXXIX OMTTK - Eliminacje Miedzypowiatowe
Jelenia Góra 02.04.2011 r.
Szkoły Ponadgimnazjalne
M-ce Drużyna Nazwisko i Imie Wynik
Indyw.
M-ce
Indyw
Wynik
drużyny
M-ce
dru*yny
1 I Liceum Ogólnokształcace
w Jeleniej Górze dr. "A"
Cybulski Dominik 75 1 190 1
Salabura Agata 51 10
Desput Krzysztof 64 2
2 Zespół Szkół Ekonomiczno-Turystycznych w Jeleniej Górze dr. "A" Szwaja Dagmara 57 6 164 2
Ferenc Kamila 56 7
Majocha Aleksandra 51 10
3 Zespół Szkół Technicznych "Mechanik" w Jeleniej Górze dr. "A" Fryczka Laura 55 9 161 3
Hawryliszyn Maciej 45 17
Januszkiewicz Adrian 61 3
4 I Liceum Ogólnokształcace
w Jeleniej Górze dr. "B"
Flig Wojciech 45 17 160 4
Chodkowska Anna 59 4
Młynczyk Małgorzata 56 7
5 Zespół Szkół Technicznych "Mechanik" w Jeleniej Górze dr. "B" Jagiełła Dominik 44 21 148 5
Krosnowski Wojciech 59 4
Pasha Denis 45 17
6 Zespół Szkół Ekonomiczno-Turystycznych w Jeleniej Górze dr. "B" Rodacka Justyna 47 14 143 6
Kusnierz Damian 50 12
Janczuk Celina 46 15
7 Klub Turystyczny przy Zespole Szkół Ekonomiczno-Turystycznych w
Jeleniej Górze
Miler Sebastian 45 17 132 7
Pałasz Barbara 43 23
Martyniak Agnieszka 44 21
8 Zespół Szkół Ogólnokształcacych nr 2 w Jeleniej Górze Slusarek Alina 48 13 118 8
Brażnikowa Elżbieta 38 24
Zawadzka Marta 32 29
9 Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych nr 2 w Jeleniej Górze Bednarczuk Małgorzata 31 32 109 9
Kiszka Agnieszka 46 15
Chybiło Szymon 32 29
10 Zespół Szkół Elektronicznych
w Jeleniej Górze
Sikora Michał 37 25 105 10
Chocimski Łukasz 33 28
Stachowicz Adrian 35 27
11 Zespół Szkół Rzemiosł Artystycznych
w Jeleniej Górze
Bunikowski Patryk 29 33 97 11
Janicki Adam 32 29
Przybylinski Kamil 36 26


Wyniki w formacie PDF