RNR_01 RNR_02

PTTK Oddział „Sudety Zachodnie" w Jeleniej Górze zaprasza na wycieczkę rowerową z cyklu „Relaks z rowerem".

Dnia 15.04.2012 r., w niedzielę, otwarcie sezonu rowerowego PTTK. O godz. 10.00 zbiórka i start na Placu Ratuszowym w Jeleniej Górze, obok fontanny Neptuna. Trasa: ul. Wiejska, Grabarów, Wojanów, Łomnica, Karpniki, Janowice Wielkie, Trzcińsko, Maciejowa, Jelenia Góra. Trasa liczy około 55 km.

Podczas wycieczki możemy zbierać punkty do odznaki kolarskiej. Uczestników obowiązuje jazda w kaskach, posiadanie podstawowego zestawu naprawczego, oświetlenia rowerowego. Uczestników obowiązują zasady prawidłowego poruszania się w ruchu drogowym. Udział w wycieczkach jest bezpłatny. Każdy uczestnik sam pokrywa ewentualne koszty dojazdu lub powrotu. Członkowie PTTK z opłaconą składką ubezpieczeni są zbiorowo, pozostali uczestnicy wycieczki ubezpieczają się we własnym zakresie. Osoby niepełnoletnie mogą wziąć udział w imprezie tylko wraz z pełnoletnim opiekunem.

Ze względu na bezpieczeństwo Organizator ma prawo do zmiany, skrócenia lub

całkowitego odwołania trasy. Wycieczkę prowadzi przewodnik sudecki: Jan Jabłoński.

PTTK Oddział „Sudety Zachodnie" w Jeleniej Górze zaprasza na wycieczkę pieszą z cyklu „Z kijkami za pan-brat"

Dnia 07.04.2012 r., w sobotę o godz.10.00 zbiórka na przystanku autobusowym obok Dworca PKP w Jeleniej Górze.

Przejazd autobusem MZK nr 9 do Górzyńca. Idziemy trasą: Górzyniec, Kozia Szyjka, Złota Jama, Rezerwat Krokusów, Mniszy Las, dochodzimy do przystanku MZK w Górzyńcu, skąd o godz.16.10 powrót autobusem MZK nr 9 do Jeleniej Góry. Trasa liczy około 14 km.

Podczas wycieczki obowiązuje posiadanie kijków oraz odpowiednie obuwie do wędrowania po drogach górskich, szutrowych. Udział w wycieczkach jest bezpłatny. Każdy uczestnik sam pokrywa koszty dojazdu i powrotu. Członkowie PTTK z opłaconą składką ubezpieczeni są zbiorowo, pozostali uczestnicy wycieczki ubezpieczają się we własnym zakresie. Osoby niepełnoletnie mogą wziąć udział w imprezie tylko wraz z pełnoletnim opiekunem.

Wycieczkę prowadzi przewodnik sudecki: Jan Jabłoński.

Impreza dofinansowana przez:

rajd_na_raty_2012_02