AKTUALIZACJA, 09.06.2026 r.
Informujemy, że odcinek szlaku niebieskiego w okolicach Babiej Przełęczy jest już udostępniony dla ruchu turystycznego.
Życzymy udanych wycieczek!
Ważna informacja dla turystów!
Informujemy o tymczasowych zamknięciu odcinku szlaku niebieskiego w okolicach Babiej Przełęczy w Leśnictwie Górzyniec:
- Od 29.05.2026 r. do 05.06.2026 r.
Odcinek prowadzący od okolic Babiej Przełęczy w stronę Koziej Szyi (w Leśnictwie Górzyniec) zostanie zamknięty ze względu na prowadzenie prac gospodarczych. - Sugerowane obejście: Rekomendujemy poruszanie się tzw. Drogą Paśnikową (zaznaczona na niebiesko).
Za utrudnienia przepraszamy i dziękujemy za wyrozumiałość!





