Ubezpieczenie od następstw NNW dla członków PTTK z opłaconą składką PTTK na rok 2021.
Ubezpieczenie obejmuje okres od 01.04.2021 r. do 30.03.2022 r.

W kolejnym odcinku cyklu TVP Polonia "Fajna Polska Zimą" odcinek poświęcony atrakcjom Dolnego Śląska, w tym zamkowi Chojnik, gdzie kasztelan Jędrek Ciosański opowiada o historii zamku i warzy na ogniu starodawną potrawę.

Nadleśnictwo „Śnieżka” informuje, że w związku z realizacją prac z zakresu pozyskania i zrywki drewna w leśnictwie Strużnica, będą występować czasowe utrudnienia w poruszaniu się po fragmencie turystycznego szlaku żółtego - w Dolinie Janówki, na odcinku: z Janowic Wielkich do Skalnego Mostu.
Utrudnienia będą trwać od 16.03.21r. do 23.04.21 r.

Nadleśnictwo „Śnieżka” informuje, że w związku z realizacją prac z zakresu pozyskania i zrywki drewna w leśnictwie Jedlinki, będą występować czasowe utrudnienia w poruszaniu się po turystycznym żółtym szlaku - z Kowar do Budnik, na odcinku: od krzyżówki "Zielona Droga" do ujęcia wody na Potoku Malina.
Utrudnienia będą trwać od 15.03.21r. do 31.0.21 r.

Nadleśnictwo „Śnieżka” informuje, że w związku z rozpoczynającymi się pracami gospodarczymi w leśnictwie Strużnica z zakresu pozyskania i zrywki drewna, będzie czasowo zamknięty fragment zielonego szlaku prowadzącego od Rozdroża pod Jańską Górą, do żółtego szlaku w dolinie Janówki w okresie od 08.03.21 do 03.04.21.

Nadleśnictwo „Śnieżka” informuję że w związku z rozpoczynającymi się pracami gospodarczymi w leśnictwie PODGÓRZYN czasowo zostaje zamknięta droga leśna, tzw.: „Zachełmska” - prowadząca "od Łucznika do Krałowiczówki" - droga łącząca miejscowość Przesieka i Zachełmie.
Droga będzie wyłączona z ruchu na czas od 17.02.2021 - 17.03.2021 r.

Uprzejmie informujemy, że kładka została naprawiona i fragment Drogi Pod Reglami jest już otwarty.

Życzymy udanych wycieczek!

Nadleśnictwo „Śnieżka” informuję że w związku z rozpoczynającymi się pracami gospodarczymi w leśnictwie STRUŻNICA czasowo zostaje zamknięty fragment szlaku żółtego prowadzącego od wsi Strużnica do Rozdroża pod Bielcem.

Spacer z Jagniątkowa na Czarną Przełęcz wydaje się zwykłym przejściem nie wymagającym specjalnego przygotowania ani odpowiedniego ekwipunku. Jednak w okresie zimowym wcale tak nie jest. Mimo, ze jest to trasa ledwie kilkukilometrowa wymaga odpowiedniego nastawienia na warunki panujące zimą. Nie każdy, kto wchodził tam latem, jest w stanie pokonać trudności jakie stwarzają warunki zimowe. Dlatego przed wyjściem na trasę należy dobrze zastanowić się czy jesteśmy w stanie sprostać panującym tam warunkom.

Informujemy, że szlak juz jest ponownie dostępny dla turystów pieszych.