PTTK Sudety ZachodnieOddział PTTK „Sudety Zachodnie” informuję, że od dnia 04.06.2020 br.  biuro Oddziału PTTK  jest otwarte dla pojedynczych interesantów. Biuro czynne od poniedziałku do piątku  w godz. 8.00-15.00, a w środy do  godz. 17.00.
Po przybyciu do budynku PTTK prosimy zadzwonić pod nr 757525851,  pracownik zejdzie, otworzy drzwi i wpuści jedną osobę celem załatwienia sprawy. Interesant obowiązkowo powinien mieć  zakryte usta i nos.

Więcej…

XV Jubileuszowe Marsze na Orientację "BUKOWA GÓRA 2019".
odsłon - 902
czwartek, 19 września 2019 22:14

 

W dniu 12 października 2019 r. Oddział Łużycki Polskiego Towarzystwa Schronisk Młodzieżowych w Lubaniu będzie organizował zawody w Marszach na Orientację. Zawody są zaliczane do Pucharu Dolnego Śląska w MnO 2019 i odbędą się w Platerówce z bazą zawodów na "Lipowej Chacie". W zawodach mogą uczestniczyć dzieci i młodzież w wieku od 10 lat ale tylko z opiekunami oraz osoby pełnoletnie bez ograniczenia wiekowego. Zawody pucharowe będą przeprowadzane w kategori wiekowej TD w zespołach maksymalnie trzyosobowych, a w kategoriach TM, TJ, TS, TE w zespołach dwuosobowych lub indywidualne. Przeprowadzone będą dwa etapy dzienne. Podczas zawodów odbędędzie się również jeden etap dla początkujących w kategorii TP bez ograniczeń wiekowych i w dowolnym składzie osobowym przeznaczony również dla rodzinnym bez kwalifikacji i nagród. Poza kwalifikacją pucharową mogą startować również pozostałe osoby w zespołach od 1 do 5 osób w kategoriach: TU > średnio trudna dla początkujących oraz TT > średnia dla osób z małym lub srednim doswiadczeniem.

Między Lubaniem a Platerówką nieodpłatnie będzie kursował BUS. Wpisowe w zależności od kategorii będzie wynosić 17,00 lub 20,00 PLN. W ramach wpisowego wszyscy otrzymają znaczek okolicznościowy, komplet materiałów startowych, poczęstunek między etapowy oraz ciepły posiłek po zawodach w bazie zawodów. Medale, dyplomy i nagrody otrzymają najlepszi zawodnicy w kategoriach TD, TM, TJ, TS, TE.

Bukowa Góra 2019

Szczegóły znajdują się na stronie internetowej ptsmluban.vipserv.org w zakładce "Bukowa Góra".

Zgłoszenia tylko do dnia 08.10.2019 r. do godz. 20:00 na mail Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub telefonicznie na nr. tel.kom. 607 811 838. ZAPRASZAMY - OŁ PTSM LUBAŃ
Oddział Łużycki PTSM w Lubaniu
Prezes Henryk Sławiński

Regulamin do pobrania [446.21 KB]