ZAPISY NA KURS PRZEWODNICKI 2019-2021
Szczegóły PONIŻEJ.

Przewodnik Sudecki kolorOddział PTTK „Sudety Zachodnie” w Jeleniej Górze, posiadający stałe upoważnienie Wojewody Dolnośląskiego do prowadzenia szkolenia przewodników turystycznych, górskich (Decyzja nr 6/99 z dnia 11.10.1999 r.) przyjmuje zapisy na kurs dla kandydatów na przewodników turystycznych, górskich na obszar Sudetów III klasy.

Więcej…

Język niemiecki w kontaktach biznesowych i turystycznych
odsłon - 493
czwartek, 17 stycznia 2019 23:50

Szanowni Państwo,

Mam przyjemność zaprezentować nową propozycję kierunku niezwykle korzystnych finansowo studiów podyplomowych (całkowity koszt czesnego za 1 semestr to 1250 zł), mogącym najpewniej okazać się przydatnym w Państwa działalności, jest to JĘZYK NIEMIECKI W KONTAKTACH BIZNESOWYCH I TURYSTYCZNYCH.

Niniejsza oferta jest skierowana do absolwentów studiów licencjackich i magisterskich (np . kierunków ekonomicznych, marketingowych czy humanistycznych, ale nie tylko), chcących poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności w zakresie "języka biznesu" krajów niemieckiego obszaru językowego oraz w "turystyce". Chętni na studiowanie kierunku muszą zadeklarować znajomość języka niemieckiego na poziomie min. B1.

 Więcej na temat nowego kierunku studiów podyplomowych przeczytać można: wh.kpswjg.pl

Serdecznie zapraszam do skontaktowania się w sprawie zapisów z Dziekanatem Wydziału Humanistycznego i Nauk Społecznych Karkonoskiej Państwowej Szkoły Wyższej w Jeleniej Górze, który organizuje zapisy na studia podyplomowe do 10 lutego 2019

*telefon: 75 645 33 04
*ul. Lwówecka 18, budynek 11
email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Pozdrawiam  Józef Zaprucki