W wyniku nawiązania współpracy PTTK z siecią A&O Hotele i Hostele i zawartego porozumienia członkowie PTTK na podstawie ważnej legitymacji otrzymają rabat w wysokości 12 % na nocleg w każdym z 22 obiektów tej sieci. Szczegóły, także w języku polskim, na stronie www.aohostels.com. Rabat dotyczy tylko rezerwacji online – tzn. tylko poprzez internet.

Zawsze centralnie, zawsze dla wszystkich: Doskonałe połączenie hotelu i hostelu (schroniska młodzieżowego). Hotele i Hostele A&O powstały w 2000 roku. Od ponad 10 lat jest to najbardziej centralnie położony, a zarazem najatrakcyjniejszy cenowo nocleg dla świadomych kosztów turystów podróżujących po miastach – w Berlinie, Dortmundzie, Dreźnie, Düsseldorfie, Frankfurcie, Grazu, Hamburgu, Karlsruhe, Kolonii, Lipsku, Norymberdze, Monachium, Pradze i Wiedniu. Innowacyjna kombinacja hotelu i hostelu pod jednym dachem zapewnia naszym klientom duży wybór różnych rodzajów pokoi – na każdą kieszeń. Dlatego też hotele A&O są faworytem wielu grup klientów, czy to tzw. backpackerów, turystów indywidualnych, rodzin, klas szkolnych, stowarzyszeń czy też klubów. Dzięki naszym międzynarodowym gościom w A&O nigdy nie jest nudno. Nasz młody, sympatyczny personel jest do Państwa dyspozycji przez 365 dni w roku 24 godziny na dobę, aby zapewnić Państwu miły pobyt i spokojne noce. W ten sposób mogą Państwo wyruszyć wypoczęci i pełni sił na kolejną wycieczkę.

A&O Berlin Mitte,Köpenicker Str. 127-129, Deutschland - 10179 Berlin