Błąd

[SIGPLUS_EXCEPTION_MEMORY] Insufficient memory to carry out an operation on rootimagesrootPTTKroot2019rootPlakat_gwarek_sudecki_VI-2019.jpg, an approximate 278892500 bytes required, 262144000 bytes available. (Not all available memory can be consumed in order to ensure safe operations.)

Data:
13 grudnia 2019, godz. 18.30

Miejsce:
Chata Izerska
Piastowska 32, 58-580 Szklarska Poręba

Tytuł:
Nadchodzi. BURZA
O tajemnicach burz oraz przewidywaniu tych wyjątkowych zjawisk atmosferycznych

W starożytności wierzono, że burze są gniewem bogów, co jako przesąd przetrwało do czasów dzisiejszych. Te zjawiska atmosferyczne fascynują, niepokoją i inspirują ludzi od wieków. O ich tajemnicach, a także o przewidywaniu tychże, opowie nam 13-ego w piątek prawdziwy łowca burz, Maciej Dolecki.

Maciej Dolecki ˗ prawie żołnierz, który od dziecka wierzy w jeden piłkarski klub; prawie analityk i statystyk, który ze wszystkich owoców najbardziej lubi schabowego; prawie zawodowy historyk, który dodatkowo, jako członek Stowarzyszenia Skywarn Polska, ugania się za burzami… i właśnie o tych ostatnich będzie opowiadać.
{gallery width=300 height=450 alignment=center margin=5}PTTK/2019/TERRA_GRU_2019.jpg{/gallery}