OMTTK2017W eliminacji międzypowiatowych XLV Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Turystyczno -Krajoznawczego PTTK w odbytego w Zespole Szkół Rzemiosł Artystycznych w Jeleniej Górze dnia 25.03.2017 r. udział wzięło 45 uczniów w zespołach 3-ososbowych. W kategorii gimnazjów startowało 7 zespołów, a szkoły ponagimnazjalne były reprezentowane przez 8 zespołów. Pierwsze miejsce wśród gimnazjów zajęło Gimnazjum w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Jeleniej Górze w składzie: Kukulski Jakub, Jończy Jakub i Żabiński Jakub, który uzyskał najlepszy wynika indywidualny. Najlepsi wśród szkół ponadgimnazjalnych okazali się reprezentanci I Liceum Ogólnokształcące w Jeleniej Górze w składzie: Lesiów Alicja, Rzempała Rafał   i Lambrinow Jakub, który uzyskał najlepszy wynika indywidualny. Opiekunem obu drużyn jest Ewa Parfianowcz. Najlepsze drużyny awansowały do eliminacji wojewódzkich. Organizatorem eliminacji był Oddział PTTK „Sudety Zachodnie” przy znacznej pomocy dyrekcji Zespołu Szkół Rzemiosł Artystycznych. Impreza była dofinansowana przez Powiat Jeleniogórski.

Wyniki do pobrania [23.42 KB]