Zarząd Oddziału PTTK Sudety Zachodnie w Jeleniej Górze składa swoim członkom, działaczom i ich rodzinom oraz turystom i sympatykom PTTK najserdeczniejsze życzenia spokojnych i zdrowych Świąt Bożego Narodzenia, a także Szczęśliwego Nowego Roku.

W czwartek 16 grudnia 2021 roku Zarząd Oddziału PTTK „Sudety Zachodnie” w Jeleniej Górze zaprosił swoich działaczy na tradycyjne spotkanie opłatkowe podczas którego tradycyjnie dokonano podsumowania działań zrealizowanych w roku obecnym.

Nadleśnictwo „Śnieżka” informuje, że w związku z prowadzeniem prac gospodarczych w dniach od 6 grudnia do 24 grudnia odcinek czarnego szlaku od Czerwonej Doliny do jesionu Idy będzie zamknięty.

Komunikat o zamkniętych szlakach
Z powodu zagrożenia lawinowego zamknięty został w Karkonoszach prowadzący przez Śnieżne Kotły koło Śnieżnych Stawków odcinek szlaku zielonego tzw. Ścieżki nad Reglami, na odcinku od schroniska Pod Łabskim Szczytem do Rozdroża pod Wielkim Szyszakiem.

Z powodu zagrożenia lawinowego został zamknięty czerwony szlak przez Kocioł pod Śnieżką (Kocioł Łomniczki) i szlak żółty, łącznik prowadzący od szlaku czarnego do Strzechy Akademickiej przez Biały Jar.