logo_-_rajd PLAN WYCIECZEK

RAJD NA RATY

l.p. Data Trasa
21. 05.07. 2009 r.
Jelenia Góra – Trutnov (PKP); Trutnov – Hostinné (ČD)
Hostinné– Líška – Hradeček – Vlčice
Vlčice – Trutnov (ČD); Trutnov – Jelenia Góra (PKP)
Wyjazd pociągiem o godz. 7,36
21a 11.07.2009
Wycieczka autokarowa
Jelenia Góra – Ząbkowice Śląskie – Twierdza Srebrna Góra – trasa podziemna Włodarz
Zapisy w Oddziale PTTK „Sudety Zachodnie”
22. 12.07.2009 r.
Jelenia Góra – Olszyna (PKP)
Olszyna – Biedrzychowice – Karłowice – zapora – Złoty Potok – Gryfów Śląski
Gryfów Śląski – Jelenia Góra (PKP)
Wyjazd pociągiem o godz. 7,27
23. 19.07.2009 r.
Jelenia Góra – Włodzice Wielkie (PKS)
Włodzice Wielkie – Żerkowice – Skała – Chmielno – Brunów – Płakowice – Lwówek Śląski
Lwówek Śląski – Jelenia Góra (PKP)
Wyjazd z dworca PKS autobusem o godz. 11,00 (kierunek Bolesławiec)
24. 26.07.2009 r.
Jelenia Góra – Karpacz Górny (PKS)
Karpacz Górny – Przełączka – Kaplica św. Anny – Miłków – Głębock – Mysłakowice
Mysłakowice - Jelenia Góra (MZK, PKS)
Wyjazd spod dworca PKP autobusem PKS o godz. 9,10

Organizatorem XXXIX edycji Rajdu na Raty jest Oddział PTTK „Sudety Zachodnie” w Jeleniej Górze, ul. 1 Maja 86, tel. 075-7525851, email:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Udział w wycieczkach jest bezpłatny. Turyści ponoszą tylko indywidualnie koszty przejazdów i wstępów. Nie jest potrzebne wcześniejsze zgłaszanie udziału w imprezie (z wyjątkiem wycieczek wielodniowych). Wystarczy w dniu wycieczki przybyć na podane wcześniej miejsce zbiórki, gdzie zawsze oczekuje prowadzący. Krótki opis trasy, godzinę wyjazdu, miejsce zbiórki i nazwisko prowadzącego znaleźć można w bieżących wydaniach „Nowin Jeleniogórskich”. Niezbędne informacje można również uzyskać pod nr kom. 500 279 011 po godz. 20.00 oraz pocztą elektroniczną Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . Komunikat znajduje się także na stronie www.pttk-jg.pl oraz na stronie internetowej www.wiktor.webreporter.pl oraz www.jelonka.com.

Uwaga: Członkowie PTTK z opłaconą składką członkowską są ubezpieczeni zbiorowo, a pozostali turyści ubezpieczają się we własnym zakresie - od następstw nieszczęśliwych wypadków.

Cykl wycieczek jest dofinansowany przez Miasto Jelenia Góra i Starostwo Powiatowe Jelenia Góra.

Oprac. Wiktor Gumprecht