Członkowie Koła Przewodników Sudeckich
przy Oddziale PTTK „Sudety Zachodnie”
w Jeleniej Górze

Szanowne Koleżanki, Szanowni Koledzy,

po ponad pięciu latach dobiegła końca kolejna kadencja pracy Zarządu Koła Przewodników Sudeckich przy Oddziale PTTK Sudety Zachodnie w Jeleniej Górze.

PrzewodnikSudecki miniW związku z tym na podstawie Uchwały nr 171/XIX/2020 Zarządu Głównego PTTK z dnia 4 lipca 2020 r. w sprawie Ordynacji Wyborczej oraz Uchwały nr 253/XIX/2022 Zarządu Głównego PTTK z dnia 26.02.2022 w sprawie zwołania XX Zjazdu PTTK oraz przeprowadzenie kampanii sprawozdawczo-wyborczej - zapraszam na Zebranie Sprawozdaw-czo – Wyborcze naszego Koła, które odbędzie się

5 maja 2022 roku (czwartek) o godzinie 17.00 (I termin)

lub o godzinie 17.15 (II termin w przypadku braku quorum w pierwszym terminie). Zebranie odbędzie się w auli Uniwersytetu Ekonomicznego przy ulicy Kochanowskiego 8 w Jeleniej Górze (parter)

W Zebraniu Sprawozdawczo – Wyborczym mogą brać udział z głosem decydującym członkowie Koła PTTK nr 1 (przewodnickiego) z ważną legitymacją PTTK (opłaconą składką członkowską za 2022 rok) i ważną legitymacją przewodnicką.

Sprawozdanie z pracy Zarządu Koła za ostatnią kadencję oraz sprawozdanie Komisji Rewizyjnej będzie dostępne do wglądu w siedzibie oddziału PTTK „Sudety Zachodnie” od 28 kwietnia 2022 roku.

Proszę także o powiadomienie o Zebraniu wszystkich członków naszego Koła, którzy nie korzystają z poczty elektronicznej.

Informacja o Zebraniu w formie ogłoszenia będzie wywieszona także w Oddziale PTTK „Sudety Zachodnie” w Jeleniej Górze.

W załączeniu przesyłam także proponowany Regulamin i Porządek Obrad.

Wszelkie informacje na temat Ordynacji Wyborczej oraz XX Walnego Zjazdu PTTK dostępne są pod adresem pttk.pl

Prezes Koła
Piotr Gryszel

Ogłoszenie do pobrania [396.99 KB]