Czak fotoOddział PTTK „Sudety Zachodnie” w Jeleniej Górze, jako organizator 50-tego jubileuszowego CZAK-u 2020, zaprasza do wzięcia udziału w tegorocznym Zlocie, który odbędzie się w dniach 20-23.08.2020 (czwartek-niedziela). Dodatkowo chętni będą mogli wziąć udział w wycieczce przedzlotowej zaplanowanej na 19 sierpnia (środa) 2020 roku.

Tym razem Centralny Zlot Krajoznawców odbędzie się na Ziemi Jeleniogórskiej oraz u naszych sąsiadów Czechów. Bazą Zlotu będzie Szklarska Poręba w Karkonoszach , co ułatwi nam logistycznie sprawne przemieszczanie się zarówno po polskiej jak i czeskiej stronie Karkonoszy.
Chcemy zaprezentować Region Jeleniogórski, który zawsze był bardzo atrakcyjny, jednak w ostatnich latach znacznie się zmienił. Powstało wiele nowych atrakcji krajoznawczych a te sztandarowe zmieniły swoje oblicze. Równocześnie, by pokazać najbliższe okolice położone po czeskiej stronie zaproponujemy wizytę u naszych sąsiadów.

Ponieważ obecny Zlot jest jubileuszowym nie zabraknie spotkań krajoznawczych, podczas których wybitni regionaliści przedstawią tematy ciekawe ale i tajemnicze. Zaplanowaliśmy stosowne wystawy krajoznawcze. Osoby, które chciałyby przywieźć swoje zbiory krajoznawcze by je zaprezentować otrzymają taką możliwość.

Mamy nadzieję, że pobyt na Ziemi Jeleniogórskiej przysporzy Wam wielu miłych doznań, i że wyjedziecie stąd na tyle zadowoleni, iż będziecie chcieli jeszcze tu powrócić. Aby jednak tak się stało szykujemy wiele niespodzianek.  Szczegółowy program i regulamin – niebawem.

Zapraszają Organizatorzy
Oddział PTTK „Sudety Zachodnie”
58-500 Jelenia Góra
Tel. 757523627
Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.pttk-kg.pl

Left
Right