Polski FunduszRozwoju

AKTUALIZACJA! 22.11.2021 r.

Informujemy, że fragment szlaku zielonego w okolicach schroniska Orle jest już otwarty.

Nadleśnictwo „Śnieżka” informuje, że w związku z rozpoczęciem prac gospodarczych od 22 do 30 listopada br. na terenie Leśnictwa Borowice, odcinek żółtego szlaku od pętli autobusowej do tzw. wodociągów będzie zamknięty.

Prowadzimy przygotowania przed sezonem zimowym. Usuwamy urządzenia, które mogą zostać uszkodzone przez lawiny. W Kotle pod Śnieżką (Kotle Łomniczki) został zdemontowany mostek na Łomniczce. Szlak czerwony jest nadal otwarty, ale pojawiły się dodatkowe utrudnienie, które oznakowaliśmy w terenie.

Nadleśnictwo „Śnieżka” informuje, że w związku z rozpoczęciem prac gospodarczych od 15 listopada do 3 grudnia na terenie Leśnictwa Strużnica, w rejonie Starościńskich Skał, zamknięty będzie odcinek szlaku czarnego ze Strużnicy na Lwią Górę.

Nadleśnictwo Szklarska Poręba informuje, że od dnia 12.11.2021 r. do odwołania ze względu na prowadzenie prac gospodarczych, zamknięty zostaje fragment drogi leśnej w okolicach Wiciarki.
Niestety ma możliwości wyznaczenia obejścia.

Nadleśnictwo „Śnieżka” ” informuje, o mogących wystąpić utrudnieniach w ruchu na odcinkach szlaków turystycznych w okolicy Fajki oraz Skalnego Mostu. Utrudnienia potrwają od jutra do 30 listopada.

Nadleśnictwo „Śnieżka” ” informuje, o mogących wystąpić utrudnieniach w ruchu na odcinku żółtego szlaku turystycznego. Utrudnienia potrwają od 29.10.2021 do 30.11.2021.

Nadleśnictwo „Śnieżka” informuje, że odcinek czerwonego szlaku biegnącego przez Grabowiec na terenie Leśnictwa Miłków od skał Patelnia do Ruin Prewentorium będzie zamknięty do 8. 11 br. Zamknięcie odcinka jest spowodowane prowadzeniem prac gospodarczych.

Nadleśnictwo Szklarska Poręba informuje, że od dnia 12.10.2021 r. do odwołania ze względu na prowadzenie prac gospodarczych, zamknięty zostaje fragment Single Tracka Szklarska oraz szlaku niebieskiego.

Przedstawiamy wykaz zmian przebiegu oraz nowych odcinków znakowanych szlaków górskich na naszym obszarze.